Hakkımızda

Dry Mega Kuru Temizleme

Dry Mega Kuru Temizleme

Gündelik yaşamın yoğun temposu arasında hepimiz kendimize daha çok zaman ayırmak, ilgi duyduğumuz işlere odaklanmak, sevdiklerimizle birlikte olmak, kısacası kaliteli ve eğlenceli zamanlar geçirmek isteriz.

Firmamız kuru temizleme konusundaki uzmanlığını kuru temizleme'deki kalitesi ile size sunmaktadır. Kuru Temizleme işleminde kullandığımız tüm materyaller hijyen ve sağlık kurallarına uygundur.

Dry Mega Kuru Temizleme; çamaşır yıkama, ütüleme hizmeti, perde temizleme, gelinlik temizleme, takım elbise temizleme, leke çıkarma, kuru temizleme, vb. zorunlu işlerin verdiği zahmetten ve zaman kaybından kurtulmanız için hayata geçirilmiş bir sisteme sahiptir. Kuru Temizleme de uygun fiyatları, hızlı servisi ve kaliteli hizmet güvencesi ile Manisa ve Turgutlu bölgesinde hizmetlerini sunmaktadır.

Yaptığımız ve sunduğumuz tüm hizmetlerde "Müşteri Memnuniyeti" ilkesi temel prensibimizdir.

MİSYONUMUZ

Doğru hizmet ile müşteri odaklı çalışmayı prensip edinerek, müşterilerimizin kusursuz hizmet almasını sağlamak için; hızlı, güvenilir, insan sağlığına ve çevreye duyarlı kuru temizleme hizmeti vermek.

VİZYONUMUZ

Gelecek hakkında planlarımız, Turgutlu ve Manisa merkezli başladığımız bu yolculuğumuzu tüm Türkiye’ye yayarak sektörde söz sahibi firma haline gelmektedir.

Malik YURTSEVEN

Turgutlu Şube

Mehmet Ali BİRCAN

Manisa Şube

Dry Mega Kuru Temizleme

İletişim

  • Malik YURTSEVEN

  • dummy+90 507 637 43 62


  • Mehmet Ali BİRCAN

  • dummy+90 537 720 59 61

Kuru Temizleme Nedir ?

Kuru temizleme, ismine rağmen kuru olarak yapılan bir işlem değildir. Yapılan temizleme işleminin kuru olarak tanımlanması işlem sırasında kullanılan sıvıların neredeyse hiç su içermemesinden kaynaklanır.

1930’larda percholoroethylene’nin (yanıcı olmayan, sentetik solvent) tanıtılmasından sonra bugün dünyadaki birçok kuru temizleme firması solvent kullanmaktadır.