ÇAMAŞIR YIKAMA HİZMETİ

Manisa Yıkama Hizmeti - Turgutlu Çamaşır Yıkama Hizmeti

Yıkama Hizmeti

Her türlü ev veya kişisel eşyanız için (yatak ve sofra takımları, battaniye, yastık, yorgan, özel çamaşırlarınız, giysileriniz vb.) profesyonel yıkama hizmeti sunuyoruz.

Ev tipi deterjanlara oranla daha iyi temizlik sağlayan sanayi deterjanları ile yıkana eşyalarınız, yüksek kapasiteli kurutucularda kurutularak en güzel görünüme kavuşmaları için pres ütü ile ütülenir. Askı ve naylon kılıf içinde teslim edilen giysileriniz, buruşmadan eviniz teslim edilir.

Dry Mega Çamaşır yıkama ve ütü hizmetleri, cazip fiyatlar ve zamanında teslimat ile sizlere her zaman bir telefon kadar yakındır.

Çamaşırhane servisi, müşterilerin çamaşırlarını yıkamak üzerine verilen hizmeti kapsar. Çamaşırhaneler tarafından verilen hizmet, özellikle zamanı olmayan, meşgul kişiler ve çamaşır miktarı yüksek kurumlar ile kişiler tarafından tercih edilir.

Malik YURTSEVEN

Turgutlu Şube

Mehmet Ali BİRCAN

Manisa Şube

Dry Mega Kuru Temizleme

İletişim

  • Malik YURTSEVEN

  • dummy+90 507 637 43 62


  • Mehmet Ali BİRCAN

  • dummy+90 537 720 59 61

Kuru Temizleme Nedir ?

Kuru temizleme, ismine rağmen kuru olarak yapılan bir işlem değildir. Yapılan temizleme işleminin kuru olarak tanımlanması işlem sırasında kullanılan sıvıların neredeyse hiç su içermemesinden kaynaklanır.

1930’larda percholoroethylene’nin (yanıcı olmayan, sentetik solvent) tanıtılmasından sonra bugün dünyadaki birçok kuru temizleme firması solvent kullanmaktadır.