GELİNLİK TEMİZLEME

Gelinlikler genelde saten veya tafta gibi hassas ince kumaşlardan üretildiğinden dolayı son derece hassas işleme tabii tutulmaktadır.

Gelinlik Temizleme

Sevdiğimiz insanla bir ömür boyu birliktelik yemini ettiğimiz gün, hayatımızdaki en önemli günlerden biridir. Bu özel günün anısı olan gelinliği de elbette saklamak ister insan. Tabi bu özel günün en kıymetli anısı, elbette her daim temiz kalmalıdır. Ancak gelinlik temizliği zannedildiği kadar kolay değildir. Gelinlik Temizleme konusunda en iyi çözüm Dry Mega Gelinlik Kuru Temizleme hizmetinden yararlanmak olacaktır.

Düğünlerimiz genellikle yoğun geçer ve gelinlik düğün sürecinde lekelere maruz kalır. Gelinlik üzerine işlemiş olan lekelerin iyice kumaşa işlemeden temizlenmesi gerekir. Gelinlik Temizleme konusunda zaman kaybetmemek gerekir. Düğün sonrası en kısa sürede Gelinlik Kuru Temizleme hizmeti almak ve hayatımızın en önemli anılarını barındıran gelinliğimizi temizleme işleminden sonra güzel bir şekilde ambalajlayarak saklayabiliriz.

En mutlu günlerinizden biri olan düğününüzden sonra yada nişan gecenizden sonra gelinlik ve nişan elbiselerinizi Dry Mega Gelinlik Kuru Temizleme hizmeti ile elbislerinizin ilk kullanımdaki halini almasını sağlamış olursunuz. Gelinlikler üzerindeki dantel, el emeği işlemeler, güpürler evde çamaşır makinesinde yıkandığında dökülebilir, yırtılabilir, renk değiştirebilir. Tüm bu sebeplerden Kuru Temizleme büyük önem taşımaktadır.

Temizlenmesi gereken gelinliği evinizden, işyerinizden teslim alarak firmamıza getirmekteyiz. Daha sonrasında gerekli olan temizlik işlemlerinden geçirerek gelinliğe zarar vermeden ilk haline getirmekteyiz. Manisa ve Turgutlu bölgesinde Dry Mega Kuru temizleme işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirir.

Malik YURTSEVEN

Turgutlu Şube

Mehmet Ali BİRCAN

Manisa Şube

Dry Mega Kuru Temizleme

İletişim

  • Malik YURTSEVEN

  • dummy+90 507 637 43 62


  • Mehmet Ali BİRCAN

  • dummy+90 537 720 59 61

Kuru Temizleme Nedir ?

Kuru temizleme, ismine rağmen kuru olarak yapılan bir işlem değildir. Yapılan temizleme işleminin kuru olarak tanımlanması işlem sırasında kullanılan sıvıların neredeyse hiç su içermemesinden kaynaklanır.

1930’larda percholoroethylene’nin (yanıcı olmayan, sentetik solvent) tanıtılmasından sonra bugün dünyadaki birçok kuru temizleme firması solvent kullanmaktadır.