LEKE ÇIKARMA

En değerli giysilerinizde ve diğer tekstil ürünlerinizde oluşan lekeleri, sanki hiç lekelenmemiş gibi eski haline getiriyoruz.

Leke Çıkarma

Lekeli tekstil ürünleri ve giysiler için en etkin çözüm, ön leke çıkarma işlemlerinin yapıldığı kuru temizleme işlemidir.

Lekeli giysi veya döşemelik kumaşlar için, lekenin kumaşın derinliklerine işlemesi beklenmeden kuru temizlemeye başvurulmalıdır.

Kuru temizleme leke çıkarma işlemi konusunda en iyi çözüm. Beyaz gömleğinizde çay lekeleri oluştu diyelim. Bunu temizlemek diğer renklerde bir gömleğe göre daha kolaydır. Çünkü renginin solması ya da bozulması ihtimali yoktur. Birçok leke çıkarıcı ürün bu gömlek için kullanılabilir. Ama renkli gömleklerde renginin değişmesine neden olacağı için, temizlik ürünlerinin birçoğundan uzak durmak gerekir. Bu da leke çıkarma işlemini hem bir hayli kafa karıştırıcı, hem de oldukça uğraştırıcı hale getirir.

İnatçı lekeler kuru temizleme yaptırılmadığında kumaşa yapışır kalır ve bunları ev ortamında yapılan uygulamalarla temizlemek mümkün değildir. Bir de renkli giysilerse, evde temizlemeye çalışmak, renklerinin birbirine karışmasına neden olmak anlamına da gelir.

Manisa Dry Mega Kuru Temizleme olarak son teknoloji kimyasallarla temizlediğimiz ürünlerinizi lekelerden kurtarıp neredeyse ilk günkü gibi yeniden kullanmaya başlayabilirsiniz.

En değerli giysilerinizde ve diğer tekstil ürünlerinizde oluşan lekeleri, sanki hiç lekelenmemiş gibi eski haline getiriyoruz.

Kuru temizleme leke çıkarma işlemlerinde en hızlı ve en başarılı sonucu verirken, bu leke için evde saatler harcamak, elbette akıllıca değil. Giysilerinizde ya da ev tekstili ürünlerinizde bulunan lekeleri çıkarmak için, evde yapacağınız uygulamalar zaman kaybına neden olur. Üstelik leke çıkarayım derken, ürünün kumaş kalitesi de, rengi de bozulur. Bu şekilde riske girmek yerine, kuru temizleme yaptırmak doğru bir adım olacaktır.

Kendi sektöründe lider isimlerden biri olan DRY MEGA KURU TEMİZLEME, Manisa ve Turgutlu bölgesinde hizmet vermektedir.

Dry Mega Kuru Temizleme Yağ lekesi Püf Noktalar

Açık renkli ve yıkanabilir ürünleri kaliteli bir bulaşık deterjanıyla (yağ çözücülü, koku ve boya içermeyen bulaşık sabunu) fazla bastırmadan ovun. Sonra giysiyi, yaklaşık 15 dakika kadar o şekilde bırakın.

Malik YURTSEVEN

Turgutlu Şube

Mehmet Ali BİRCAN

Manisa Şube

Dry Mega Kuru Temizleme

İletişim

  • Malik YURTSEVEN

  • dummy+90 507 637 43 62


  • Mehmet Ali BİRCAN

  • dummy+90 537 720 59 61

Kuru Temizleme Nedir ?

Kuru temizleme, ismine rağmen kuru olarak yapılan bir işlem değildir. Yapılan temizleme işleminin kuru olarak tanımlanması işlem sırasında kullanılan sıvıların neredeyse hiç su içermemesinden kaynaklanır.

1930’larda percholoroethylene’nin (yanıcı olmayan, sentetik solvent) tanıtılmasından sonra bugün dünyadaki birçok kuru temizleme firması solvent kullanmaktadır.